DALYAN OTELLERİ

DALYAN'DA HERKESE VE HER BÜTÇEYE HİTAP EDECEK KONAKLAMA TESİSLERİ BULABİLİRSİNİZ.

Dalyan'da üç-dört tane 3 yıldız seviyesindeki otellerin dışındaki tesislerin çogunluğu 10-20 odalı küçük aile otelleri veya apart otelleridir. Son yıllarda Dalyan'da villa kiralama da bol miktarda revaçtadır. Aşağıda size Dalyan daki en iyi konumlardan ve manzaralardan birine sahip olan Keysan Yunus Otel'i tavsiye ediyoruz...

KEYSAN YUNUS HOTEL
dalyan konaklama tesisi Keysan Yunus otel

KEYSAN Yunus otel kanal kıyısında sessiz, rahat bir ortamda dünyaca ünlü çamur banyolarının tam karşısında yer almaktadır. Otelimizin ahşap ağırlıklı yapısı daha giriş kapısında sizleri güler yüzlü personelimizle birlikte karşılar.

Ahşap işçiliğinin zarafetinin öne çıkarıldığı klimalı odalarımızda huzuru bulabilmeniz için her turlu olanağı sizlere sunmaya çalıştık. Güzel bir bahçenin içinde klasik Mugla mimarisine uygun olarak inşa edilen Keysan Yunus Otel 23 klimalı, saç kurutmalı, kablosuz internett erişimi, telefonlu, duşa kabinli, tvli standart odalarıyla, sizleri konuk etmeyi bekliyor. Tesismizde 3 adet suit tarza döşenmiş 2 yetişkin 2 çocuk konaklayabilecek tarza tv ve minibarlı odalarımız mevcuttur. Kahvaltı ve yemek servislerimiz nehir kenarında bahçemizdeki üstü asmayla kaplı alanımızda veya hemen yanında bulunan köy tarzı döşenmiş çardak ta veya havuz kenarında yapmaktayız. Bir aile işletmesi olan Keysan Yunus Otel sıcak ve samimi havasıyla Dalyan'a yolunuz düştüğünde sizleri beklemektedir.

Dalyan Keysan Yunus Otel

DOĞAYLA İÇİÇE KAFA DİNLEMEK İÇİN

KEYSAN YUNUS OTEL HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ,ODA FİYATLARI VE REZERSYON İÇİN:keysan.com.tr